facebook youtube

Contact Us

Clear Selection

Texting HERE

  Refresh Captcha

Company Photo Gallery

Pro více informací volejte 493 765 381.

TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE

SQS Vláknová optika a.s. Technická podpora prodeje

Co bude náplní Vaší práce?

  • Technická podpora vybraných zákazníků, navrhování technických řešení na základě potřeb a možností zákazníků, osobní kontakt se zákazníky
  • Příprava nabídek speciálních produktů vláknové optiky
  • Příprava podkladů pro marketingové oddělení na svěřené části produktového portfolia (technická data pro katalogové listy, technické texty na web apod.)
  • Práce v interním informačním systému Helios Green
  • Aktivní výměna informací s oddělením vývoje, každodenní komunikace v anglickém jazyce se zákazníky

Co očekáváme od ideálního kandidáta?

  • Aktivní znalost anglického jazyka (převážně emailová komunikace)
  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Ochotu učit se novým věcem, snahu prohlubovat si znalosti o firemních produktech a službách, orientaci v technické dokumentaci, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti, komplexní zaškolení, přístup ke špičkovým technologiím
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody, na pracovní smlouvu na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, volné víkendy a svátky
  • Systém benefitů a odměn (firemní kurzy AJ, mobilní telefon, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, možnost využívat firemní dětskou skupinu pro děti zaměstnanců, odměny za zlepšovací návrhy, pomoc s ubytováním a další)

Kariéra SQS

VÝROBNÍ SPECIALISTA

SQS Vláknová optika a.s. Planární technologie

Náplň práce:

  • provádění vysoce přesných a sofistikovaných výrobních operací dle zadaných pracovních postupů
  • spolupráce na vývojových projektech
  • práce v laboratorně čistém a klidném prostředí, práce převážně vsedě
  • práce na ranní směnu (6:00-14:30), výhledově s možností změny na vícesměnný provoz za zvýhodněných mzdových podmínek

Požadavky:

  • manuální zručnost – práce s drobnými komponenty, pečlivost, trpělivost
  • logické myšlení
  • dobrý zdravotní stav, dobrý zrak, brýle nejsou překážkou
  • flexibilita pro případnou práci ve vícesměnném provozu za zvýhodněných mzdových podmínek, ochota k občasné práci přesčas

Nabízíme:

  • nástupní smluvní mzdu od 22 000 Kč měsíčně
  • pracovní smlouvu na dobu 1 roku, po úspěšném zaškolení možnost změny na dobu neurčitou
  • nástup možný od 1.11.2021 nebo dle dohody
  • komplexní zaškolení
  • systém benefitů a odměn (1500 Kč měsíčně při splnění docházky, stravenkový paušál až 1200 Kč, firemní kurzy AJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, možnost využívat firemní dětskou skupinu pro děti zaměstnanců, odměny za zlepšovací návrhy, pomoc s ubytováním a další)

Kariéra SQS

OBRÁBĚČ KOVŮ, NÁSTROJAŘ

SQS Vláknová optika a.s. Obráběč kovů, nástrojař

  • Výroba obrobků, funkčních vzorků a prototypů podle výkresové dokumentace
  • Navrhování technologických postupů výroby obrobků
  • Spolupráce na vývoji nových výrobků a přípravků

Požadavky:

  • Vyučení v oboru (SOU – nástrojař, strojní zámečník, obráběč kovů), praxe vítána
  • Orientace ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost
  • Znalost práce na konvenčních strojích (frézka, soustruh, apod.)
  • Zkušenosti s výrobou plechových dílů (stříhání, ohýbání)
  • Zkušenosti s montáží konstrukcí ze stavebnicových profilů (Item, Bosch, apod.) výhodou
  • Zkušenosti s obsluhou CNC obráběcích strojů výhodou
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Práci na 1 směnu (6-14:30) v příjemném prostředí v centru Nové Paky, volné víkendy a svátky
  • Zajímavou náplň práce, pohodový kolektiv
  • Nástup ihned nebo dle dohody, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Systém benefitů a odměn (1500 Kč měsíčně při splnění docházky, stravenkový paušál až 1200 Kč, firemní kurzy AJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, možnost využívat firemní dětskou skupinu pro děti zaměstnanců, odměny za zlepšovací návrhy, pomoc s ubytováním a další)

Kariéra SQS