facebook youtube

Contact Us

Clear Selection

Texting HERE

  Refresh Captcha

Company Photo Gallery

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR

SQS Vláknová optika a.s. oddělení konstrukce

Náplní Vaší práce bude:

  • návrhy, konstrukční a projekční práce na zákaznických projektech ve vývojovém týmu
  • nalezení optimálního výrobního řešení
  • modelování a kreslení v 3D CAD systému
  • zpracování detailních výkresů dílů a sestav na základě 3D dat
  • spolupráce a komunikace s prototypovou dílnou

Měl/-a byste mít tyto znalosti a dovednosti:

  • konstrukční kreativita, zájem o konstrukci, nadšení pro modelování a inovace
  • minimálně dva roky praxe na podobné pozici
  • dovednost kreslení v 3D CAD systému (tvorba výrobní výkresové dokumentace, sestav apod.)
  • VŠ/SŠ vzdělání
  • praktická znalost anglického jazyka (minimálně na úrovni porozumění psanému textu)

Těšit se můžete na:

  • zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti
  • přístup ke špičkovým technologiím, práci na unikátních konstrukčně vývojových projektech
  • prostor pro kreativitu a inovaci, rozmanitou práci na širokém portfoliu produktů
  • komplexní zaškolení a trvalou podporu
  • nástup možný ihned nebo dle dohody, pružná pracovní doba, pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • nástupní mzda od 40000 Kč
  • systém benefitů a odměn (příspěvek zaměstnavatele na stravování, firemní jazykové kurzy, odměny za fond pracovní doby, za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)
  • možnost zajištění ubytování

Kariéra SQS

OPERÁTOR VÝROBY – SPECIALISTA

SQS Vláknová optika a.s. Fúzní technologie

Co Vás u nás čeká?

  • ruční výroba speciálních, přesných a důmyslných optických komponent
  • práce v čistém a klidném prostředí ve 2směnném provozu – střídání ranní (6:00-14:00) a odpolední (14:00-22:00) směny
  • nejedná se o pásovou výrobu, práce převážně vsedě, není fyzicky náročná

Jaké znalosti a dovednosti u nás využijete?

  • výborné motorické schopnosti, manuální zručnost, pečlivost, trpělivost, spolehlivost
  • dobrý zrak, brýle nejsou překážkou
  • nadšení pro techniku, cit pro jemnou mechaniku

Na co se u nás můžete těšit?

  • na základní hodinovou mzdu 88 Kč
  • na příplatek za zařazení do 2směnného provozu 20 Kč/hod za každou hodinu práce
  • na osobní ohodnocení podle zručnosti a šikovnosti od 100 Kč do 9000 Kč
  • na práci se špičkovými technologiemi v příjemném prostředí v centru Nové Paky
  • na důkladné zaškolení
  • na nástup do zaměstnání ihned, případně dle dohody
  • na širokou škálu benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, nadstandardní ohodnocení práce přesčas, firemní kurzy AJ a NJ, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy, zaměstnanecké telefonní tarify a další)

Kariéra SQS

REFERENT/-KA PRODEJE – ZPRACOVÁNÍ ZAKÁZEK

SQS Vláknová optika a.s. Excpedice zakázek

Náplň práce:

  • Každodenní komunikace s českými a zahraničními klienty (v českém a anglickém jazyce převážně e-mailem), péče o svěřené firemní zákazníky
  • Tvorba cenových kalkulací, navrhování technických řešení na základě potřeb a možností zákazníků
  • Příprava a zpracování výrobních zakázek v informačním systému Helios Green
  • Sledování průběhu zakázky, kontrola termínů expedice, fakturace

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání preferovaně technického směru – absolventa zaškolíme, zkušeného uchazeče uvítáme
  • Umět a chtít používat anglický jazyk (e-mailová komunikace, telefonáty, zahraniční návštěvy)
  • Uživatelská znalost práce na PC, zejména MS Excel
  • Technické a analytické myšlení, snaha přicházet s nápady, jak věci vylepšit
  • Ochota se učit novým věcem a snaha prohlubovat si znalosti o firemních produktech a službách

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti, zařazení do týmu prodeje s výbornými mezilidskými vztahy
  • Přístup ke špičkovým technologiím, různorodou náplň práce
  • Komplexní zaškolení, trvalou podporu a pomoc při řešení pracovních úkolů
  • Nástup od 1. 2. 2019 nebo dle dohody, pružnou pracovní dobu, volné víkendy a svátky
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • •Systém benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, firemní kurzy AJ a NJ, mobilní telefon, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)

Kariéra SQS

OPERÁTOR/-KA VÝROBY – 1 směna

Operátor výroby SQS Vláknová optika

  • provádění manuálních výrobních operací dle zadání mistra výroby
  • nejedná se o pásovou výrobu, práce převážně vsedě
  • práce pouze na ranní směnu (6:00-14:30)

Požadavky:

  • manuální zručnost, pečlivost, trpělivost
  • ochota k práci přesčas

Nabízíme:

  • práci v čistém, klidném a příjemném prostředí
  • pracovní smlouvu na dobu 1 roku, po úspěšném zaškolení možnost změny na dobu neurčitou již dříve
  • nástup možný ihned nebo dle dohody, jednosměnný provoz (6:00 – 14:30)
  • systém benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, nadstandardní ohodnocení práce přesčas, firemní kurzy AJ a NJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)

Kariéra SQS

PROGRAMÁTOR V OBLASTI TECHNOLOGICKÝCH PROCESŮ - vhodné pro absolventy

SQS Vláknová optika a.s. Planární technologie

V rámci rozšiřování našeho oddělení vývoje přijmeme kolegu se specializací v následujících oblastech:

  • programování systémů s využitím rozpoznávání obrazu pro vizuální kontrolu ve výrobě
  • programování PLC pro automatizaci výrobně-technologických procesů
  • programování jednočipových mikropočítačů pro řízení jednoúčelových zařízení
  • spolupráce při zavádění a vývoji nových produktů, výrobků a výrobních procesů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost programovacích jazyků LabWindows/CVI, Lab_VIEW, C, C++
  • analytické myšlení, kreativita
  • schopnost práce samostatně i v týmu

Nabízíme:

  • přístup ke špičkovým technologiím
  • komplexní zaškolení
  • systém benefitů a odměn (mobilní telefon, notebook, pomoc s ubytováním, příspěvek zaměstnavatele na stravování, firemní jazykové kurzy, odměny za fond pracovní doby, za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)

Kariéra SQS

TECHNIK VÝROBY – SPECIALISTA

SQS Vláknová optika a.s. Technik výroby

  • zajišťuje výrobu vzorků a malosériových výrobků
  • provádí speciální výrobní operace
  • spolupracuje při přesunu vývojových projektů do sériové výroby
  • spolupracuje na vývoji výrobních procesů

Požadavky:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • znalost anglického jazyka (čtení technické dokumentace)
  • výborný zrak (brýle nejsou překážkou), manuální zručnost, pečlivost, trpělivost
  • schopnost práce v týmu i samostatně, smysl pro odpovědnost

Nabízíme:

  • nástup dle dohody, jednosměnný provoz (6:00 – 14:30)
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • práci s moderními technologiemi a v příjemném prostředí, menší a pohodový kolektiv
  • důkladné zaškolení, trvalou podporu a pomoc
  • systém benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, firemní kurzy AJ a NJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)

Kariéra SQS