facebook youtube

Contact Us

Clear Selection

Texting HERE

  Refresh Captcha

Company Photo Gallery

SPECIALISTA ODDĚLENÍ KVALITY

SQS Vláknová optika a.s. Radiometrické měření

Co bude náplní Vaší práce?

  • Technická podpora výrobních středisek a oddělení prodeje
  • Spolupráce při vyjasnění technických specifikací
  • Zpracování zákaznických reklamací – analýza příčiny, návrh nápravných opatření (uchazeče znalé nástrojů kvality uvítáme, neznalé zaškolíme)
  • Spolupráce při kvalifikaci nových nebo změněných dílů od dodavatelů
  • Provádění testů a měření optických prvků včetně zpracování protokolů
  • Provádění interních auditů
  • Spolupráce při zpracování dokumentace QMS

Co očekáváme od ideálního kandidáta?

  • VŠ technického směru, vhodné pro absolventy
  • Obecný přehled v oboru vláknová optika
  • Aktivní znalost anglického jazyka pro každodenní využití

Nabízíme

  • Nástupní smluvní mzda od 27000 Kč měsíčně, po zaškolení navýšení dle schopností
  • Zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti, zařazení do týmu kvality s výbornými mezilidskými vztahy
  • Komplexní zaškolení zkušeným kolegou, trvalou pomoc a podporu při řešení pracovních úkolů
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody, pružnou pracovní dobu, volné víkendy a svátky, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Systém benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, firemní kurzy AJ a NJ, mobilní telefon, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy, pomoc s ubytováním a další)

Kariéra SQS

VÝVOJOVÝ INŽENÝR

SQS Vláknová optika a.s. Vývojový inženýr

  • Vývoj unikátních produktů v oblasti vláknové optiky
  • Vývoj prototypů a funkčních vzorků
  • Zavádění a optimalizace technologických postupů
  • Spolupráce s oddělením výroby a technologie

  • Aktivní zájem o techniku, vytříbené technické a analytické myšlení
  • Výbornou orientaci v technické dokumentaci
  • VŠ vzdělání technického směru (optika, strojírenství, elektro…)
  • Aktivní znalost anglického jazyka (každodenní komunikace)
  • Zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

  • Nástupní smluvní mzdu od 39000 Kč měsíčně, po zaškolení navýšení dle schopností
  • Zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti, zařazení do týmu vývoje s výbornými mezilidskými vztahy
  • Přístup k unikátním vývojovým, měřícím a výrobním technologiím
  • Trvalou podporu a pomoc při řešení pracovních úkolů
  • Nástup od 1. 5. 2019 nebo dle dohody, pružnou pracovní dobu, volné víkendy a svátky
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Kariéra SQS

TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE

SQS Vláknová optika a.s. Technická podpora prodeje

  • Technická podpora vybraných zákazníků, návrhy technických řešení dle požadavků a možností zákazníků
  • Příprava nabídek speciálních produktů vláknové optiky
  • Příprava podkladů pro marketingové oddělení na svěřené části produktového portfolia (technická data pro katalogové listy, technické texty na web apod.)
  • Aktivní výměna informací s oddělením prodeje, každodenní komunikace v anglickém jazyce se zákazníky (telekonference, e-maily apod.)

  • Technicky zdatnou proaktivní osobnost
  • Výbornou orientaci v technické dokumentaci, zodpovědnost a samostatnost
  • Obecný přehled v oboru vláknová optika výhodou

Nabízíme

Kariéra SQS

VÝROBNĚ VÝVOJOVÝ TECHNIK

SQS Vláknová optika a.s. Technik výroby

Co Vás u nás čeká?

  • výroba unikátních produktů v oblasti vláknové optiky
  • spolupráce při vývoji prototypů a funkčních vzorků
  • optimalizace a zavádění technologických postupů
  • spolupráce s výrobními odděleními, provádění ověřovacích zkoušek a testů

Jaké znalosti a dovednosti využijete?

  • technické a analytické myšlení, aktivní zájem o techniku
  • orientaci v technické dokumentaci
  • oceníme vzdělání technického směru (elektro, strojní, optika…)
  • manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost

Na co se u nás můžete těšit?

  • nástupní smluvní mzdu od 25000 Kč měsíčně, po zaškolení navýšení dle schopností
  • práci v jednosměnném provozu v přátelském kolektivu
  • čisté pracovní prostředí, komplexní zaškolení, trvalou podporu a pomoc při řešení úkolů
  • přístup k unikátním vývojovým, měřícím a výrobním technologiím
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • širokou škálu benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, nadstandardní ohodnocení práce přesčas, firemní kurzy AJ a NJ, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy, zaměstnanecké telefonní tarify a další)

Kariéra SQS

OPERÁTOR VÝROBY – POUZE ODPOLEDNÍ SMĚNA

Operátor výroby SQS Vláknová optika

  • ruční výroba speciálních, přesných a důmyslných optických komponent
  • práce v čistém a klidném prostředí v odpolední směně (14:00-22:00); možnost zkráceného úvazku – minimálně 6 hodin denně
  • nejedná se o pásovou výrobu, práce převážně vsedě, není fyzicky náročná

Jaké znalosti a dovednosti u nás využijete?

  • výborné motorické schopnosti, manuální zručnost, pečlivost, trpělivost, spolehlivost
  • dobrý zrak, brýle nejsou překážkou
  • cit pro jemnou mechaniku

  • na základní hodinovou mzdu 108 Kč
  • na osobní ohodnocení podle zručnosti a šikovnosti od 100 Kč do 9000 Kč
  • na práci se špičkovými technologiemi v příjemném prostředí v centru Nové Paky
  • na důkladné zaškolení
  • na nástup do zaměstnání ihned, případně dle dohody
  • na širokou škálu benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, nadstandardní ohodnocení práce přesčas, firemní kurzy AJ a NJ, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy, zaměstnanecké telefonní tarify a další)

Kariéra SQS

OPERÁTOR VÝROBY – SPECIALISTA

SQS Vláknová optika a.s. Fúzní technologie

  • práce v čistém a klidném prostředí ve 2směnném provozu – střídání ranní (6:00-14:00) a odpolední (14:00-22:00) směny

  • nadšení pro techniku, cit pro jemnou mechaniku

  • na základní hodinovou mzdu 88 Kč
  • na příplatek za zařazení do 2směnného provozu 20 Kč/hod za každou hodinu práce
  • na práci se špičkovými technologiemi v příjemném prostředí v centru Nové Paky

Kariéra SQS

TECHNIK VÝROBY – SPECIALISTA

Náplň práce:

  • zajišťuje výrobu vzorků a malosériových výrobků
  • provádí speciální výrobní operace
  • spolupracuje při přesunu vývojových projektů do sériové výroby
  • spolupracuje na vývoji výrobních procesů

Požadavky:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • znalost anglického jazyka (čtení technické dokumentace)
  • výborný zrak (brýle nejsou překážkou), manuální zručnost, pečlivost, trpělivost
  • schopnost práce v týmu i samostatně, smysl pro odpovědnost

Nabízíme:

  • nástup dle dohody, jednosměnný provoz (6:00 – 14:30)
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • práci s moderními technologiemi a v příjemném prostředí, menší a pohodový kolektiv
  • důkladné zaškolení, trvalou podporu a pomoc
  • systém benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, firemní kurzy AJ a NJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)

Kariéra SQS