facebook youtube

Kontakt na personální oddělení

SQS Vláknová optika a.s.
Komenského 304
509 01 Nová Paka
Česká republika
personal@sqs-fiber.cz
tel.: 493 765 381
www.sqs-fiberoptics.com

Pošlete nám svůj životopis nebo si přijďte vyplnit dotazník uchazeče o zaměstnání.

Vyberte si pozici a odepište nám

Clear Selection

Textace ZDE

Firemní film

Ostatní firemní videa

Firemní fotogalerie

Pro více informací volejte 493 765 381.

SPECIALISTA ZPRACOVÁNÍ ZAKÁZEK V INFORMAČNÍM SYSTÉMU

SQS Vláknová optika a.s. Referent prodeje

Náplň práce

  • Příprava a zpracování výrobních zakázek v informačním systému Helios Green – tvorba karet výrobků a polotovarů, tvorba struktury kusovníku, tvorba sestav apod.
  • Zpracování nabídek, tvorba cenových kalkulací, navrhování technických řešení na základě potřeb a možností zákazníků
  • Sledování celého průběhu zakázky, kontrola termínů expedice, fakturace
  • Každodenní komunikace s českými a zahraničními klienty (v českém a anglickém jazyce převážně e-mailem), péče o svěřené firemní zákazníky
  • Komunikace s oddělením TPV o TP

Požadavky

  • Technické a analytické myšlení, snaha přicházet s nápady, jak věci vylepšit
  • Nadstandardní uživatelská znalost práce na PC, zejména MS Excel a některého z podnikových ERP
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou
  • Aktivní znalost anglického jazyka (e-mailová komunikace, telefonáty, zahraniční návštěvy)

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti, přístup ke špičkovým technologiím, různorodou náplň práce
  • Komplexní zaškolení, trvalou podporu a pomoc při řešení pracovních úkolů
  • Nástup dle dohody, pružnou pracovní dobu (40 hodiny týdně), volné víkendy a svátky
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Systém benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, firemní kurzy AJ a NJ, mobilní telefon, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)

Kariéra SQS

OBRÁBĚČ KOVŮ, NÁSTROJAŘ

SQS Vláknová optika a.s. Obráběč kovů, nástrojař

Náplň práce:

  • Výroba obrobků, funkčních vzorků a prototypů podle výkresové dokumentace
  • Navrhování technologických postupů výroby obrobků
  • Spolupráce na vývoji nových výrobků a přípravků

Požadavky:

  • Vyučení v oboru (SOU – nástrojař, strojní zámečník, obráběč kovů), praxe vítána, vhodné i pro důchodce
  • Orientace ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost
  • Znalost práce na konvenčních strojích (frézka, soustruh, apod.)
  • Zkušenosti s výrobou plechových dílů (stříhání, ohýbání)
  • Zkušenosti s montáží konstrukcí ze stavebnicových profilů (Item, Bosch, apod.) výhodou

Nabízíme:

  • Práci na 1 směnu (6-14:30) v příjemném prostředí v centru Nové Paky, volné víkendy a svátky
  • Zajímavou náplň práce, pohodový kolektiv
  • Nástup ihned nebo dle dohody, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Systém benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, nadstandardní ohodnocení práce přesčas, firemní kurzy AJ a NJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)

Kariéra SQS

VÝVOJOVÝ INŽENÝR

SQS Vláknová optika a.s. Vývojový inženýr

Co bude náplní Vaší práce?

  • Vývoj unikátních produktů v oblasti vláknové optiky
  • Vývoj prototypů a funkčních vzorků
  • Samostatné řešení zadaných úkolů
  • Zavádění a optimalizace technologických procesů

Co očekáváme od ideálního kandidáta?

  • Aktivní zájem o technické obory
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • VŠ vzdělání technického směru (optika, strojírenství, elektro…)
  • Znalost anglického jazyka
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Vhodné i pro čerstvé absolventy vysokých škol

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti
  • Přístup k unikátním vývojovým, laboratorním a výrobním technologiím
  • Trvalou podporu a pomoc při řešení pracovních úkolů
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody, pružnou pracovní dobu, volné víkendy a svátky
  • Systém benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, firemní kurzy AJ a NJ, mobilní telefon, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy, pomoc s ubytováním a další)

Kariéra SQS

TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE

SQS Vláknová optika a.s. Technická podpora prodeje

  • Technická podpora vybraných zákazníků
  • Příprava nabídek speciálních produktů vláknové optiky
  • Příprava podkladů pro marketingové oddělení na svěřené části produktového portfolia (technická data pro katalogové listy, technické texty na web apod.)
  • Aktivní výměna informací s oddělením prodeje, každodenní komunikace v anglickém jazyce se zákazníky (telekonference, e-maily apod.)

  • Technicky zdatnou proaktivní osobnost
  • Aktivní znalost anglického jazyka pro každodenní využití
  • VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ vzdělání a odborná praxe v technickém oboru
  • Orientaci v technické dokumentaci, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

Kariéra SQS

OPERÁTOR VÝROBY – POUZE ODPOLEDNÍ SMĚNA

Operátor výroby SQS Vláknová optika

Co Vás u nás čeká?

  • ruční výroba speciálních, přesných a důmyslných optických komponent
  • práce v čistém a klidném prostředí v odpolední směně (14:00-22:00)
  • nejedná se o pásovou výrobu, práce převážně vsedě, není fyzicky náročná

Jaké znalosti a dovednosti u nás využijete?

  • výborné motorické schopnosti, manuální zručnost, pečlivost, trpělivost, spolehlivost
  • dobrý zrak, brýle nejsou překážkou
  • cit pro jemnou mechaniku

Na co se u nás můžete těšit?

  • na základní hodinovou mzdu 108 Kč
  • na osobní ohodnocení podle zručnosti a šikovnosti od 100 Kč do 9000 Kč
  • na práci se špičkovými technologiemi v příjemném prostředí v centru Nové Paky
  • na důkladné zaškolení
  • na nástup do zaměstnání ihned, případně dle dohody
  • na širokou škálu benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, nadstandardní ohodnocení práce přesčas, firemní kurzy AJ a NJ, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy, zaměstnanecké telefonní tarify a další)

Kariéra SQS

OPERÁTOR VÝROBY – SPECIALISTA

SQS Vláknová optika a.s. Fúzní technologie

  • práce v čistém a klidném prostředí ve 2směnném provozu – střídání ranní (6:00-14:00) a odpolední (14:00-22:00) směny

  • nadšení pro techniku, cit pro jemnou mechaniku

  • na základní hodinovou mzdu 88 Kč
  • na příplatek za zařazení do 2směnného provozu 20 Kč/hod za každou hodinu práce
  • na práci se špičkovými technologiemi v příjemném prostředí v centru Nové Paky

Kariéra SQS