facebook youtube

Nezávazná poptávka

Textace ZDE

  Obnovit CAPTCHA  
 

SQS Vláknová optika a.s. vyrábí vláknové patchcordy vhodné do prostředí s ultra vysokým vakuem (UHV) s těsností až 10-12 mbar.l/s. Výroba UHV patchcordů probíhá dle UHV kompatibilních procesů a z materiálů bez outgassingu. Naše patchcordy mohou být spojeny v UHV adaptéru nebo mohou být připojeny k optické průchodce s adaptérovým rozhraním.

Aplikace

  • Vynikající optické parametry
  • UHV kompatibilní patchcordy / adaptéry
  • Přesná optická délka na vyžádání
  • UHV FO průchodky na vyžádání
  • Ve verzích jednovidové a vícevidové (SM/MM)
Katalogový list ke stažení v PDF  pdf ikona

 Vláknový patchcord - parametry

  SM MM
Wavelengths 1310 / 1550 nm 850 / 1310 nm
Insertion loss IL (max/typ): 0,3 / 0,22 dB 0,3 / 0,2 dB
Return loss (UPC) IL (min/typ): > 55 / > 50 dB > 25 dB / > 40 dB
Return loss (APC) IL (min/typ): > 68 / > 60 dB NA
Repeatability - 500 matings: +/- 0,1 dB +/- 0,1 dB
Core/cladding/coating 9/125/155 polyimide (G.652D) 50/125/155 polyimide (OM2)
Connector FC/PC or APC (N or R type) FC/PC (N or R type)
Connector - material Stainless steel (304L/1,4307) Stainless steel (304L/1,4305)
Ferrule - material Zirconia ferrule Zirconia ferrule
Tubing 900um Polyimide or PTFE or steel tube Polyimide or PTFE or steel tube
Operating temperature -40 +85 °C -40 +85 °C

 

UHV patchcord s vysoce odolnou ochranou

  UHV-fiber Optic Patchcords

 

Návrhy adaptérů

Adapter Interface for conn. FC/PC or FC/APC narrow narrow -  key wide wide -  key narrow -  key wide
Key Hole N type ( 2,15 - 2,20 mm ) or R type ( 2,05 - 2,10 mm)
Material - body Stainless steel ( 1,4301 ) FC adapter FC adapter FC adapter
Material - sleeve Zirconia sleeve
Flange Full flange (rectangle)
Laser marking of flange On request