facebook youtube

Nezávazná poptávka

Textace ZDE

 

SQS Vláknová optika nabízí zákaznické řešení předkonektorovaných optických tras, které urychlí výstavbu sítě a sníží její náklady. Tato produktová řada zahrnuje široký výběr kabelů, SM/MM optických vláken a konektorů, včetně těch odolných do náročných prostředí, chrániček konektorů pro zatahování kabelu a průchodek pro zajištění a utěsnění kabelu ve zdi či rozvaděči.

Předkonektorované optické trasy jsou dostupné jak ve vnitřní, tak i venkovní variantě. Optické propojovací kabely SQS jsou vyráběny a testovány podle nejpřísnějších průmyslových standardů. Optické a mechanické parametry splňují příslušné normy IEC. Zakončení kabelu na jedné straně nebo obou. Chránička konektorů potřebné velikosti pro zatahování předkonektorovaného kabelu dostupná na vyžádání. Předkonektorované kabely mohou být dodány na papírové, plastové nebo kovové cívce. Použitý kabel může být dodán i zákazníkem.

Výhody:

  • kompletní řešení optické trasy
  • rychlejší instalace
  • nižší náklady
  • zlepšení celkového útlumu trasy
  • zákaznické řešení
Katalogový list ke stažení v PDF  pdf ikona

 Specifikace

A - Optical Connectors B - Pigtail Style C - Fan-Out Box D - Cable E - Fiber
LC, SC, E2000, ...(PC/APC) Bare Fiber Heat Shrin Tubing Indoor SM
MTP® Std/Elite (MM/SM) 900 µm Loose Tube Plastic (7x15x32,5 mm) Outdoor OM1
Ruggedized (PC/Expanded beam) 2 mm Cable Metal Cylinder (12x40 mm) Universal OM2
Others 3 mm Cable Others Tactical OM3
Others Armored OM4
Others

 

Schéma konfigurace

Předkonektorovaná vláknová optika
Termination of cable can be performed on one side only on request.
Pulling eyes available for reuse and easy applying of pre-terminated optical cables.
Offered pre-terminated cables available on air spool as well as cardboard, plastic or metal drums for harsh environment.
Pre-terminated optics can be realized by customer’s optical cables.

 


Předkonektorovaná vláknová optika
Předkonektorovaná vláknová optika
Předkonektorovaná vláknová optika

Předkonektorovaná vláknová optika
Předkonektorovaná vláknová optika
Předkonektorovaná vláknová optika